• DOLAR
  5,3287
  % 0,13
 • EURO
  6,0610
  % 0,12
 • ALTIN
  218,9628
  % -0,16
 • BIST
  97.955,16
  % -0,51
Deyr Ez-Zor’da Allah’a ve Rasulü’ne Söven Mürted Öldürüldü

Deyr Ez-Zor’da Allah’a ve Rasulü’ne Söven Mürted Öldürüldü

Deyr Ez-Zor’da Allah’a ve Rasulü’ne Söven Mürted Öldürüldü

Geçtiğimiz Cuma günü Hilafet askerleri Ziban kasabasındaki Suveydan köyünde Allah’a ve Rasulüne ﷺ’e söven bir mürtedi otomatik silahlarla öldürdü.

Ayrıca Ziban kasabasındaki En-Nahiye kavşağının yakınlarında mürted PKK’ya ait bir araç Hilafet askerleri tarafından hedef alındı, bunun sonucunda içindeki mürtedlerden biri öldürülürken diğeri de yaralandı.

Yine Ziban kasabasındaki El-Ömer petrol sahasının yolu üzerinde mürted PKK’ya ait bir 4×4 araç Hilafet askerleri tarafından makineli silahlar ile hedef alındı, bunun sonucunda araç kullanılamaz hale getirilirken içindekilerden 2’si öldürülürken diğer 2’si de yaralandı.

Son olarak Ziban kasabasında İslam Devleti savaşçıları tarafından atılan pusu sonucunda PKK’nın bir unsuru öldürülürken diğer 2’si de yaralandı.

Dinin koruyucuları Allah’ın hudutlarını korumaya devam ediyorlar. Onlar ki bugünkü zor durumlarda, sıkıntılarda ve ambargo altında olmalarına rağmen bir an olsun Allah’ın dininden maslahat adı altında taviz vermiyorlar.

Onlar öncülerden oldular ve ecrin çoğunu kazandılar, Ey Devleti’nden mahrum bir şekilde küfür diyarında yaşayan Muvahhid peki sen Allah Azze ve Celle’nin huzuruna hangi sebeplerle geleceksin?

Parçalanan bedeninle mi? Yoksa ailenin fitne olmasıyla mı?

Allah’ın şeriatını ikame etmen ile mi? Yoksa çocuğunun sana fitne olmasıyla mı?

Ümmetin ırzını ve kadınlarını kurtarman ile mi? Yoksa kaybolmasından korktuğun ticaretin ile mi?

“Şüphesiz, Allah, her şeye şahit olandır.”(Nisa/33)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM