• DOLAR
  5,3105
  % 0,10
 • EURO
  6,0449
  % 0,25
 • ALTIN
  226,9891
  % 0,19
 • BIST
  104.330
  % 1,11
Hilafet Askerleri Bağuz’da İkili İstişhad Operasyonu Düzenledi

Hilafet Askerleri Bağuz’da İkili İstişhad Operasyonu Düzenledi

Hilafet Askerleri Bağuz’da İkili İstişhad Operasyonu Düzenledi

İslam Devleti Şam Vilayeti – Bereke Medya Ofisi’nin aktardığı habere göre Bağuz kasabasında mürted PKK’nın bir topluluğuna ikili istişhad operasyonu düzenlendi.

Allah’ın minneti ve muvaffakiyetiyle istişhadçı kardeşlerimiz Ebu Şamil El-Muhacir ve Ebu Muhammed El-Kureyşi (Allah onları kabul etsin) patlayıcı yüklü araçlarıyla Bağuz kasabasındaki mürted PKK’nın bir topluluğuna doğru hareket ettiler.

Ardından patlayıcı yüklü aracı mürtedlerin ortasında infilak ettirdiler, bunun sonucunda çok sayıda mürted öldürülüp yaralanırken onlara ait bir mayın tarama aracı da imha edildi.

Onlar son teknoloji araçlarıyla Hilafet askerlerinin uğrunda canlarını verdikleri akideyi bitireceklerini zannettiler. Lakin yüce Allah’ın sadık kulları mürtedlerin karşısına Muhacir ve Ensar’ın kardeşliğiyle, amel ehli olmanın verdiği izzet ve sebat ile çıktılar.

Hilafet askerleri kendilerine karşı toplanan 80 bayrak karşısında Allah’ın lütfuyla bir gün olsun dinlerinden taviz vermediler. İşte bu insanların bu çağda unuttuğudur! Tavizsiz ve berrak olan bir dini yaşamak ve yaşatmak.

Hamd ve minnet Allah’adır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?